День рідної мови в ЗДО № 9 «Світлячок» СМР

Мова – втілення думки. Що багатша думка, то багатша мова. Любімо її, вивчаймо її, розвиваймо її! Борімося за красу мови, за правильність мови, за приступність мови, за багатство мови…

Максим Рильський

21 лютого в Україні та світі відзначають Міжнародний день рідної мови.

День рідної мови відзначає ЗДО № 9 «Світлячок» СМР.

У цей день у стінах закладу проходили різні заходи: заняття – подорожі, квести, вікторини, ігри, виразне читання поезії, ігри – драматизації. Вихователі та діти активно висловлювали думки про любов до рідної мови, гордості за неї і за те, що вони спілкуються рідною державною мовою. Діти розширили знання  про рідну українську мову, про її значення у житті кожного із нас. Вихователі  за допомогою народної творчості, творів поетів, письменників показали красу і мелодійність української мови. Розширювали уявлення про багатство і красу рідного слова. Виховували любов до рідної землі, свого народу, рідної мови.

Вітаємо з Міжнародним днем рідної мови і щиро бажаємо всім серцем і душею завжди любити свою країну, пишатися рідною мовою і прославляти свою культуру.