Правила відвідування

✾  Графік роботи ЗДО з  понеділка до п’ятниці з 7.30 годин до 17.30 годин.

✾  Чергові садкові групи працюють з 7.00 годин  до 7.30 годин та з 17.30 години до  19.00 години.

✾  Оплата за дитячий садок здійснюється до 10-го числа поточного місяця (за поточний місяць). Перерахунок за дні, в які дитина не відвідувала ЗДО, здійснюється в наступному місяці. ✾  При відсутності дитини в ЗДО більше 3-х днів необхідна довідка від дільничного педіатра.

Батьки зобов’язані :

Приводити дітей в дитячий садок своєчасно до 8.30 години ранку.

У разі неможливості приходу дитини до дитячого садочку через хворобу чи іншу поважну причину, обов’язково повідомити про це вихователя до 9.00 години.

Віддавати дитину в руки вихователя.

Перевірити щоб у дитини не було зайвих речей, заборонених іграшок (іграшок з мілкими деталями, з гострими, колючими деталями, іграшок на військову тематику), речей, які можуть зашкодити дитині або дорогих речей, які дитина може зламати (мобільні телефони, золоті чи срібні прикраси, дорогі іграшки, тощо).

Приводити в групу тільки здорову дитину.

Приводити дитину охайно одягнену та одягнену по сезону.

В групі діти перебувають в полегшеному змінному одязі та взутті.

Перевірити наявність у дитини носової хустинки, змінної білизни, змінного одягу та взуття для занять фізкультурою та музикою.

Не годувати зранку дитину чіпсами, цукерками, та продуктами, що містять креми, хімічні ароматизатори, барвники.

Просимо Вас не давати дитині з собою в дитячий садочок  жувальну гумку,  сухарики, чіпси.

Вимоги до зовнішнього вигляду дитини :

Охайний вигляд, застебнуті на всі гудзики одяг і взуття;

Зав’язки і застібки мають бути розташовані так, щоб дитина могла самостійно себе обслужити;

Вмите обличчя;

Чисті ніс, руки, підстрижені нігті;

Підстрижені і ретельно розчесане волосся;

Чиста нижня білизна;

Наявність в достатньої кількості носових хусток.

Для комфортного перебування дитини в ЗДО необхідно:

Не менше 2-х комплектів змінної білизни:

—      хлопчикам — шорти, трусики, колготки, маєчка, носочки, змінне взуття

—     дівчаткам — колготки, трусики, маєчка, носочки, змінне взуття.

У теплу пору — шкарпетки, гольфи.

Не менше 2-х комплектів змінної білизни для сну (піжама, пелюшка, клейонка).

Два пакети — для зберігання чистої та використаної білизни.

Білизна, одяг та інші речі повинні бути промарковані (прізвище, ініціали).