Методичний вісник

План підвищення кваліфікації педагогічних працівників

План-графік курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2023 рік

План підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2024 рік у КУ СОІППО

Атестація педагогічних працівників

Єдина атестаційна система(ЄАС) – платформа для цифровізації атестаційного процесу за сприяння Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти». Заклади освіти отримали доступ до цифрового формату атестаційного процесу педагогів та керівників установ у рамках реалізації Меморандуму про партнерство та співпрацю між «Національна платформа педагогічних установ» та Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», підписаного 23 травня 2022 року. З 15 жовтня 2022 року навчальним закладам надається доступ до атестаційних кабінетів педагогів. ЄАС об’єднує всю ланку атестаційного процесу – заклади освіти, атестаційні комісії, ІППО та суб’єкти підвищення кваліфікації.

З 1 вересня 2023 року набуло чинності нове Положення про атестацію педагогічних працівників.  (наказ МОН від 09 вересня 2022 р. № 805, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 21 грудня 2022 року). 

Атестація проходить згідно перспективного плану і проводиться в зазначені Положенням терміни. Щорічно для проведення атестації наказом по дошкільному навчальному закладу створюється атестаційна комісія, яка працює згідно своїх повноважень. Всі засідання атестаційної комісії оформляються протокольно. За результатами атестації видаються відповідні накази.

Нормативно-правові акти

Наказ МОН № 805 від 09.09.2022 р. «Про затвердження Положення про атестацію педагогічних працівників»

Професійний стандарт «Вихователь закладу дошкільної освіти » (Наказ Міністерства економіки України від 19 жовтня 2021 року № 755-21)

АТЕСТАЦІЯ — 2024 рік

Електронна адреса для листування щодо атестації: atestaciyazdo9@ukr.net

Строки подання педагогічними працівниками документів атестаційній комісії І рівня ЗДО № 9 «Світлячок» СМР

Список педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації у 2023/2024 н.р. атестаційною комісією І рівня ЗДО № 9 «Світлячок» СМР

Перспективний план атестації педагогічних працівників ЗДО № 9 «Світлячок» СМР станом на 01.09.2023 р.

Графік проведення засідань атестаційної комісії І рівня ЗДО № 9 «Світлячок» СМР

Заходи з підготовки та проведення атестації педагогічних працівників ЗДО № 9 «Світлячок» СМР на 2023-2024 навчальний рік