Якість та екологічність меблів перевага для дитячого садочку

Одне із завдань закладу дошкільної освіти полягає в створенні захоплюючої атмосфери, що всіляко сприяє повноцінному розвитку дитини.

Для цього необхідно, щоб навколишній простір дошкільнятка був зручним, відповідав його віку і пробуджував інтерес до пізнання світу.

Багато в чому, досягнення цих цілей визначається меблями, які використовуються в оформленні інтер’єру ігрових і спальних кімнат дошкільних установ.

Меблі для нашого дитячого садка виготовлені з екологічних матеріалів, відповідають високим стандартам і санітарно-гігієнічним вимогам, які пред’являються до даної продукції. Також враховані параметри надійності та безпеки таких виробів. Поверхня меблів повинна бути цілісною з округлими краями.

В першу чергу, ми зосередили свою увагу на ергономіці середовища виховання дошкільнят.

Конструкції стільчиків змодельовані на основі медичних рекомендацій, що стосуються формування правильної постави.

Стільці відповідають потребам різних вікових груп — від 2 до 6 років. Крім того, є можливість регулювання їх висоти.

Спільною рисою для столів і парт є поєднання функціональності, стійкості і надійності.

Вся продукція виготовлена ​​на сучасному високотехнологічному обладнанні і співвідноситься з вимогами українських законодавчих актів.

Ліжка для дошкільнят представлені моделями з матрацами, одно- і кілька ярусними в залежності від розмірів груп. Розробили  окремий акцент на оформленні ігрових кімнат.

Варіанти ігровий меблів і стінок практичні і функціональні, допомагають створити інтерактивний простір і спрямовані на розвиток фантазії дитини.

Ігрові зони, укомплектовані зручними меблями, сприяють ефективному засвоєнню дітьми моделей соціальної поведінки.

Також розроблені та встановлені стелажі для іграшок, дитячі лавочки і шафки для роздягалень.

Для нас дуже важливий комфорт і зручність Ваших дітей.