Навчально-тренінгове заняття «Домедична допомога»

Для того, щоб організувати безпечне середовище в закладі дошкільної освіти, працівники повинні володіти навичками надання домедичної допомоги. Зберегти життя до приїзду медиків – обов’язковязок для педагогів та всіх працівників дошкільної освіти.

Заняття було надзвичайно цікавим та корисним для усіх присутніх, адже вони мали змогу не лише прослухати правила надання першої домедичної допомоги у надзвичайних ситуаціях, а й відчути себе справжніми рятувальниками. Запропонований комплекс тренувальних вправ дав можливість апробувати набуті знання і навички. На спеціальних манекенах працівники закладу вчилися надавати першу домедичну допомогу при кровотечі та при потраплянні сторонніх предметів в дихальні шляхи. Слухачі дізналися, як використовувати підручні засоби, елементи одягу, інші предмети для надання першої медичної допомоги. Та найголовніше, що зрозуміли всі – це те, що важливо не гаючи часу, приймати рішення щоб зберегти життя.