День ЄДНАННЯ

Єдина ми родина-

Мільйони різних «Я»,

А разом – Україна!

«…обніміться ж, брати мої, молю вас, благаю!»

Тарас Шевченко

16 лютого українці вдруге в історії відзначають День єднання.  Ідея свята – показати світу єдність українського народу на тлі військової загрози.

Заклад дошкільної освіти долучився до святкування Дня єднання в Україні. Педагоги провели тематичні заняття в групах на тему: «Україна – єдина країна». Діти  закріпили та розширили знання  про рідну Україну , про народну символіку та державні символи. Педагоги виховували у дітей  любов до Батьківщини, українського народу, патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики. Також проведено конкурс малюнків  під гаслом «Ми – Україна! Ми – єдині!». Діти виконували  Гімн України та патріотичні  пісні.

Ми – діти та дорослі, ми – українці  і нас об’єднує єдине бажання: жити в мирі, щасливо і ми маємо на це право. Бо ми в себе вдома, ми в Україні.

Єднаймося Українці! В єдності наша сила!